Dosya Sorgulama

  by    0   0

dosya sorgulama Dosya sorgulama işlemlerinden en çok başvurulanı tabi ki dava dosyası sorgulama hizmetidir.

Bu sorgulama işlemi ile davalık olduğunuz olay çeşidi ya da kimine ne için davalık olduğunuz fark etmeden tüm bilgilerini 11870’ten bulabilirsiniz. Artık nereden hangi şehirden dava açtığınız önemli değil çünkü bulunduğunuz yerden 11870’e arama yaparak oradaki müşteri yetkilileri ile iletişime geçerek davanın aşamaları ve hatta sonucu ile ilgili tüm bilgileri edinebilirisiniz.

11870’e evinizde bulunan sabit hattınızdan ya da cep telefonunuzdan kullanıcısı olduğunuz herhangi operatörden arayabilirisiniz. 11870’e ne kadar sık ulaşım sağlayıp sorgulama yaptırırsanız o kadar çok rahat edersiniz.


Related Posts

Uyap Kalitesinde Dosya Sorgulama 11870’de

300x250-3Dava dosya bilgileriniz kısa yoldan öğrenerek yargıdaki durumunuzu kontrol etmek artık 11870 ile elinizde. Evinizden, iş yerinizden ve ya yoldayken …Ayıracağınız bir kaç dakika ile sizde davalı ve ya davacı olduğunuz durumları kontrol edebilirsiniz. 11870 dosya sorgulama hizmeti ile gelin sizde kısa süre içinde merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulun. Tek seferde yapacağınız telefon görüşmesi […]


READ MORE →

Comments are closed.

Back to Top